Wydarzenia

Regularnie nasze zgromadzenie odwiedzają bracia z Mławy wraz z naszym Starszym Zboru, Misjonarzem i Nauczycielem – bratem Dariuszem Laskowskim.

Aby wysłuchać wcześniejszych wykładów zapraszamy do zakładki MEDIA, na stronę www.filadelfia.pl lub serwis Youtube.

A oto wspólne zdjęcie tylko niektórych z nas:


SZKOŁA MISYJNA „Filadelfia”

Na nowo powróciły spotkania szkoły misyjnej „Filadelfia”, które odbywają się każdej, pierwszej soboty miesiąca w budynku zgromadzenia w Mławie. Wykłady prowadzi nasz nauczyciel i starszy zboru brat Dariusz Laskowski.


KORMORAN 2022

W dniach 12-20.08.2022 odbył się coroczny zjazd Rodzinny dla Braci, Sióstr oraz przyjaciół z naszych zgromadzeń.

Byli z nami ludzie z wielu miast Polski. ale i spoza jej granic. Łącznie prawie 70 osób.
Oprócz społeczności ludzi wierzących, nawiązywania nowych znajomości najważniejsze było dla nas Słowo Boże, które mogliśmy rozważać i o którym dyskusje można było słyszeć na każdym kroku.

W tym roku nasz Brat Starszy usługiwał przedstawiając Boże prawdy zawarte w liście do Hebrajczyków. Wszystkie wykłady są już dostępne do odsłuchania na YouTube oraz na stronie www.filadelfia.pl


Jest to szkoła dla misjonarzy oraz wszystkich tych którzy w duchu zborów braterskich chcieliby rozwinąć swą służbę dla Pana, a być może odnaleźć Boże powołanie do misji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://kairos.edu.pl/


3 Październik 2021 – Niedziela
Nasze zgromadzenie odwiedził brat Czesław Bassara – jeden z misjonarzy, publicystów i teologów służących Panu, także wykładowca Szkoły Misyjnej Kairos.